Zapisy na wizyty odbywają się poprzez kalendarz elektroniczny online -
UL. BOLESŁAWICKA 33, WARSZAWA

Opinie Pacjentek - dr Ilona Guzińska

Jesteś tutaj

Hanna Bardzo, bardzo dziękuję Pani Ilonie Guzińskiej za uratowanie mi życia. To dzięki Pani Doktor dziś jestem zdrowa, a jeszcze w miesiącu styczniu 2015 r. myślałam, że moje życie dobiega końca. To dzięki Pani Doktor, jej fachowości, spostrzegawczości i staranności dziś żyję, a choroba była poważna, rak szyjki macicy. Każdej kobiecie polecam Panią Ilonę, miła, sympatyczna, fachowa, poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje, nie patrzy na zegarek, udziela odpowiedzi na pytania, pacjent czuje się komfortowo. Życzę Pani dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Pani Doktor: DZIĘKUJĘ ZA ŻYCIE.

Hanna Michalczyk-Sabadyn / ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor prowadziła moja ciążę i będzie prowadzić następne. Jest nie tylko profesjonalna ale przemiła i stwarza atmosferę jakbyśmy się znały lata. Co do merytorycznej części mojego komentarza przy Pani Doktor czułam się bezpiecznie. Widac ze praca to jej pasja. Pozdrawiam Panią Doktor i bardzo dziękuję

Małgorzata Dudek-Grzegorzewska / ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor prowadziła moje dwie ciążę i z całego serca mogę zapewnić, że jest profesjonalistką pod każdym względem. Oprócz tego jest bardzo sympatycznym i empatycznym człowiekiem, dlatego zawsze czułam się spokojna, że Pani Doktor nic nie zaniedba i nigdy mnie nie zawiodła. Pozdrawiam serdecznie!

Paulina Mościcka / ZnanyLekarz.pl

Wspaniała Pani Doktor. Niesamowicie przygotowana merytorycznie. Byłam na wizycie po raz pierwszy alena pewno bede wracala. Tak długo meczyłam sie z problemami, na ktore Pani Doktor znalazla rozwiazanie w kilka minut. Wprowadza swietna, niekrepujaca atmosfere Jestem pod ogromnym wrazeniem polecam wszystkim Kobietom takiego Lekarza pozdrawiam, M.

Małgorzata / ZnanyLekarz.pl

Pani doktor jest osobą z wielką empatią, co bardzo pozytywnie wpływa na przebieg całej wizyty i zdecydowanie ma się uczucie, że naprawdę chce pomóc, a nie tylko "odbębnić" kolejną pacjentkę. Zderzając się z moim nietypowym przypadkiem zareagowała błyskawicznie sugerując lepsze i w jej ocenie bezpieczniejsze dla mnie rozwiązanie, niż to które mnie wydawało się słuszne. Za to oraz za postawę pełną profesjonalizmu, natychmiastowe działanie BARDZO serdecznie dziękuję a wszystkim zdecydowanie POLECAM Panią doktor!

Ula / ZnanyLekarz.pl

To byla moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i z pewnoscia nie ostatnia.Polecam z czystym sumieniem. Kompetentna, ciepla osoba, wszystko tlumaczy, mysle ze w koncu trafilam do wlasciwej osoby. Polecam

n.szymanowska1 / ZnanyLekarz.pl

Wspaniała osoba a jeszcze lepszy specjslista. Do pani dr chodzę już bardzo długo, prowadziła też moją ciążę. Zawsze chętnie wszystko wytłumaczy, odpowie na pytania, doradzi. Pod jej opieką naprawde można czuć się bezpiecznie. Gorąco polecam!!!!!

ewa.kwapisz3 / ZnanyLekarz.pl

Panią doktor polecam wszystkim pacjentkom, którym zależy na ciepłej, miłej atmosferze podczas wizyty, a przede wszystkim na swoim zdrowiu!!!! Pani doktor to bardzo miła, cierpliwa osoba z ogromną wiedzą. Do pacjentek podchodzi bardzo indywidualnie, wszystko bardzo dokładnie i jasno tłumaczy. Pani doktor badania wykonuje bardzo dokładnie i bezboleśnie, a co najważniejsze nie robi tego "na czas". Chodziłam do wielu ginekologów, ale pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentnym lekarzem. jeszcze raz SERDECZNIE POLECAM!!!!!!

//karolina// / ZnanyLekarz.pl

Pani doktor, jest bardzo sympatycznym człowiekiem a przede wszystkim wspaniałym lekarzem. Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentek nawet jeśli dzwoni się w "ostatniej chwili". Miła, uśmiechnięta znająca się na swojej pracy, mająca rewelacyjne podejście do pacjenta, co w pracy ginekologa jest bardzo istotne.

ewa.oniszk / ZnanyLekarz.pl

Polecam Panią Doktor. Osoba bardzo symatyczna, miła, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Podczas wizyty poświęca całą uwagę pacjentce. wizyta u Pani Doktor nie powoduje dodatkowego stresu. Super!!

Kasia M. / ZnanyLekarz.pl

Strony